Team

 

 

 

 

 

 

Jean-Marie Cossey

Erkend Vastgoedmakelaar

BIV 201502

Zaakvoerder

 

 

Bert Cossey

Erkend Vastgoedmakelaar

BIV 502342

Zaakvoerder

bert@immo-isera.be

 

 

Sophie Demets

Syndic

Erkend vastgoedmakelaar

BIV 505990

sophie@immo-isera.be

 

Lydia Michielsen

Boekhouding

 

 



 

        Marina Claeys

        Syndic

        marina@immo-isera.be



 

Stefanie Dekeyzer

Syndic

stefanie@immo-isera.be

 

 

 

        Jaimy Meeuws

        Syndic

        jaimy@immo-isera.be 

 

        Charlotte Tamsin

        Verhuur

        charlotte@immo-isera.be

 

 

  

Maxim Stroo 

Syndic

maxim@immo-isera.be

 

Britt de Brouwer

Verkoop

britt@immo-isera.be 

 

 

 

Dirk Van Eenoo

Ingenieur

 

 

 Maatschappelijke zetel:

 Beukendreef 26
 8310 Brugge

 

 

 

 

 

 

Ondernemingsnummer:

BE 0455 186 653

info@immo-isera.be

 

 

 

BA en borgstelling:
AXA BELGIUM NV – 1170 BRUSSEL Polis 730.390.160

Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar en vastgoedmakelaar-syndicus onder het nummer 502.342.
Land van toekenning: België
Erkend lid C.I.B.

BIV-plichtenleer
Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinsituut van Vastgoedmakelaars
Luxemburgstraat 16B
1000 BRUSSEL